Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası
Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Kadim ve hikmetli bilgiler ışında ve Türklerin eski inançlarına göre düşünüldüğünde, ateşin toplumunuzda ve tarihimizde son derece önemli bir yeri vardır. Hatta eski Türk ve Şaman inançlarında ateş kutsal sayılmış, ateşe tükürülmesi, ateşe işenmesi ya da ateşin doğal yollar dışında bir nedene bağlı olarak söndürülmesi günah ve yasaktır. Toplumsal tarihimize bakıldığında da ateş ile yapılan pek çok ritüel görmemiz mümkündür. Bir şeyi yakmak, bir nesneyi tutuşturmak gibi pek çok etkili yöntemler kayıtlara geçmiştir.

Bu sebeple yakılarak yapılan büyülerin ve bir şeyleri tutuşturarak yapılan duaların daha çok tuttuğu ve çok derin çok keskin şekillerde etkileri olduğu da kanıtlanmış gerçeklerdir. Bu tip şeyler çoğu insanın batıl inanç deyip geçtiği şeylerdir fakat bunun nedeni de önemli bir bilgi eksikliğinden kaynaklıdır. Çünkü batıl kelimesinin anlamı yalan yanlış şeyler olduğu zannedilir ancak aslında, batıl kelimesinin esas anlamı eski demektir. Batıl ile inanç kelimeleri de bir araya geldiği zaman bu kalıp batıl inanç yani eski ve deneyimler sonucu zamanla ortaya çıkmış ve varsıllığı kanıtlanmış bir inanç anlamına gelir.

Yakarak yapılan pek çok ritüel içerisinde aşk temalı unsurlar yer alır. Birini kendine aşık etme ve o insanı kendine bağlamak için yapılan büyü ya da dualar denildiğinde her birinin yolu muhabbet duası denen dua ya da muhabbet büyüsü şeklindeki ritüellere çıkar. Bu tür durumlarda en çok da yakılarak yapılan ritüellerin daha etkin olması bu konudaki motivasyonu artırır. Yani tüm bu sebepler neticesinde yakarak yapılan muhabbet duası son derece etkili bir dua olarak bilinir.

Okumalısın :  Tutan Muhabbet Duası

Ateşe Okunan Dua İle Yapılan Muhabbet Duaları

Ateş kelimesi kitaplarda, şiirlerde ve şarkılarda hep aşk ve tutku kelimeleri ile özdeşmiş bir kelime olmuştur. Bu deneyim ile birlikte ateşin kutsallığını da bir araya getirerek düşünecek olursak buradan çıkarılabilecek çok şey vardır. yani aşk ile ve yanıp tutuşmak ile birlikte düşünecek olursak bu ateş ritüelinin bir muhabbet büyüsü ya da muhabbet duası içerisinde değerlendirilmesi, o muhabbet duasının etkisinin ikiye katlanmış olması anlamına da gelebilir.

Geçmişten günümüze bakacak olursak bu tür büyü ya da duaların da son derece başarılı olduğu toplumda bilinen ve pek çok örneği görülen bir şeydir. Ateşe yapılan muhabbet duası ya da içerisinde ateş ritüeli barındıran bir aşk ya da muhabbet büyüsü etkisinin daha yoğun ve hızlı olacağı düşünülerek en çok tercih edilen ve en keskin muhabbet duası olarak adlandırılabilir. Ateş ile yapılan bir muhabbet duası, ateşe okunan dua ile yapılan muhabbet duasıdır. Muhabbet duası içerisinde geçenleri ateşe okuyarak, evrene daha güçlü bir enerji göndermeniz çok daha olasıdır.

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası Ömürlük Mü?

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası
Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Muhabbet büyüleri içerisinde en güçlü olan büyü ya da en güçlü muhabbet duası, en keskin muhabbet duası şeklinde ateşe yapılan muhabbet duası olarak bilinir. Yaptığınız muhabbet büyüsü ya da muhabbet duasının her ne kadar duayı okuma şekliniz, hangi muhabbet duasını seçeceğiniz ya da muhabbet büyüsü ya da muhabbet duasını yaptıracağınız kişinin ya da sizin gücünüzle de çok yakından ilişkisi vardır. Herkes çok sağlam bir muhabbet büyüsü yapıp sevdiği insanı kendisine sonsuza dek bağlamak ve o insanın gözünü ömür boyu aşktan kör etmek ister.

Bunun için araştırılan en etkili yöntemler içinde bulunan yakarak yapılan muhabbet büyüsü ya da yakarak veya ateş ile yapılan muhabbet büyüsü yapmayı tercih eder. Bu noktada esas önemli olan şey, yapılacak büyünün etkilerini de tam olarak kavramak gereklidir. Her büyü ya da duada olduğu gibi ateş ile yapılan muhabbet duası da evrene gönderilen bir enerjidir. Bu enerji her ne kadar yoğun da olsa her enerji gibi kaynağı çok önemlidir. burada büyüyü yapan kişi sizseniz eğer, sizin muhabbet duasını ne kadar büyük bir istek ve güç ile yaptığınız da son derece önem taşır. Muhabbet duasını yaptığınız kişiye olan sevginizin de boyutu da burada önemlidir. ömürlük muhabbet duası ya da en keskin muhabbet duası için ne kadar güçlü istediğiniz de önemlidir.

Okumalısın :  Karıma Muhabbet Duası

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu