BüyülerSoğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli?

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli
Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli

Soğutma büyüsü yapmak istiyorum ama bunun için ne yapmam gerekli diyorsanız dikkate almanız gereken konuları sizler için açıklıyoruz. Bu sayede başınıza musallat olmuş kötü niyetli kimselerden kurtularak daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Soğutma büyüsü yapılabilmesi amacı ile aşamaları adım adım ele almak gerekirse ilk aşamada bir hoca bulmak sizin için çok doğru olacaktır.

Soğutma büyüsünü nasıl yaparım diye düşünmek yerine kesinlikle ilim sahibi bir hoca bulmanız gerekecektir. Hoca, size neler yapmanız gerektiğini açıklayacağı gibi aynı zamanda büyü yapmak ile alakalı incelikleri de söyleyecektir. Bu sayede yapılacak olan büyüyle alakalı en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz.

Soğutma Büyüsünü Nasıl Yaparım

Soğutma büyüsünü nasıl yaparım konusunda ilk aşama hoca bulmaktı. Hocayı bulduysanız şimdi sıra hocanın sizden talep ettiklerini yerine getirmek olacaktır. Çünkü büyü bazen bir tutam saç bazen de bir fotoğraf ile gerçekleştirilir.

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli
Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli

Soğutma büyüsünü nasıl yaparım konusunda oldukça önemli olan bu aşama da tamamlandığında sıra beklemeye gelmiştir. Bekleme aşaması sizler için oldukça önemlidir. Çünkü büyünün tutmasını sağlayacak ve bu konuda sizlerin arzularını yerine getirecek olan inanç burada devreye girer.

Büyüye inanmıyorsanız bulduğunuz hoca ne kadar maharetli olursa olsun sonucun hızlı ve etkili bir şekilde ortaya çıkması zordur. Bu nedenle soğutma büyüsü nasıl etki eder diye merak ediyorsanız inanç en önemli konudur.

Soğutma Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli
Soğutma Büyüsü Yapmak için Ne Gerekli

Soğutma büyüsü ne zaman tutar diye merak eden pek çok insan vardır. Hocaya başvurulduktan hemen sonra büyü tutsun ve her şey güzelleşsin istenir. Ancak gerçekler bu şekilde olmaz. Soğurma büyüsü ne zaman tutar konusunda cevap verecek bir medyum ya da hoca olmadığı gibi soğutma büyüsü nasıl etki eder konusunu da netliğe kavuşturmak gerekir.

Okumalısın :  Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma büyüsünü kime ve hangi amaçlarla yaptığınız oldukça mühimdir. Eğer gerçekten sizi rahatsız eden veya birlikte olmak istemediğiniz birine yapıyorsanız büyünün etkisi kısa sürede ortaya çıkar. Ama kötü niyetle soğutma büyüsü yapmak bir nebze farklı sonuçlar verebilir.

Ayrıca Karşındakini Etkileyen Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu