Aşk DuasıBağlama Duası

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua
Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Araya giren mesafeler veya yaşanan olaylar sebebiyle, aranıza soğukluk giren ve sizi aramasını istediğiniz bir sevdiğiniz ya da sevgiliniz varsa bazı yöntemleri deneyerek, onun sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Fakat bazı ilişkilerde ya da bazı zamanlarda yaşanan sorunlar ve araya giren engeller o kadar fazla olur ki hangi yöntemi denerseniz deneyin başarıya ulaşamayabilirsiniz.

Ancak, duaların karşısında dünyevi hiçbir gücün duramayacağı gerçeği sizin için ve yaşadığınız sürecin zorluğunu sonlandırmak için bir umut olabilir. Sevgilin hemen araması için dua aracılığı ile yaşanan süreç ne kadar zorlu olursa olsun ya da onun sizi aramayacağını düşündüğünüz sebepler ne kadar geçerli olursa olsun en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğin Erkeği Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

Bağlama duaları arasında yapılacak olan duanın kişinin isteğine ve arzusuna hizmet etmesi ve aracılık konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan gerçekleşmesi için uygulama aşamalarına dikkat edilmesi şarttır. Çünkü bağlama, dualarının, insan kalbini ve insan ruhunu derinden etkileyen çok yoğun bir tesir kuvveti vardır.

Özellikle sevdiğin erkeği kendine bağlamak için okunacak dua yapılacaksa bu özel duanın, uygulanış kurallarını iyi öğrenmek gerekir. Kural ve kaidelere uygun bir şekilde uygulanan bu dua sonrasında sevdiğiniz kişinin size derin bir aşk ve sevgi bağı ile bağlandığını göreceksiniz. Bu duanın hemen ardından gerçekleşen süreçte artık size, derin bir aşk, bağı besleyen, sevgilinizin ya da sevdiğiniz kişinin ilişkinize daha fazla zaman ve ilgi gösterdiğini fark edeceksiniz.

Okumalısın :  Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Aşık Olsun Duası

İnsan hayatının en çok sarsıldığı ya da olumlu geliştiği takdirde en çok mutluluk aldığı dönemde aşık olduğu dönemdir. Sarsıldığı dönemlerin aşık olma dönemine denk gelmesinin en önemli sebebi, karşılıksız bir sevginin aksiyle olmalarıdır. Büyüklüğü ve etkisi karşısında çaresiz kaldıkları bu duygunun bir an evvel karşılık bulabilmesi ve sevdikleri insan tarafından hak ettikleri değeri alabilmek için insanlar dua yöntemini kullanırlar.

Aşık olsun duası da bu yöntemler arasında kullanılan dualardan biridir. Duanın uygulanmasının hemen ardından en kısa süre içerisinde aşık olduğunuz kişinin sizin beslediğiniz duygulara karşılık verdiğini ve bu duygular içerisinde size karşı olumlu adımlar attığını gözlemleyebilirsiniz. Etki etme süresi bakımından en avantajlı dualardan biri olan aşık olsun duası sonrasında beklemenize hiç gerek kalmadan, hayalini kurduğunuz ilişkiyi yaşama şansı bulabilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

İlişkilerin temelini oluşturan aşk ve sevgi bağının insan iletişimindeki yeri ve önemi çok büyüktür. Karşılıklı nezaket, anlayış ve sorumluluk duygularının pekişmesi için aradaki sevgi ve aşk bağının kuvvetli olması gerekir. Ancak bazı şartların ve yaşanmışlıkların sebep olduğu kırılmalar sebebiyle çiftlerin arasındaki aşk bağının zedelendiği ya da tamamen koptuğu gözlemlenir. Böyle bir durumda sevdiğiniz kişiyle ilişkinize dair ortak bir nokta bulmak oldukça zor bir hal alır.

Fakat tüm zorlukları aşmak konusunda insanüstü ve dünyevi, nesne olgu ya da olayların üstünde olan duanın, kudreti sayesinde ilişkinizdeki aşk ve sevgi bağını kuvvetlendirmek de mümkündür. Sevdiğini kendine bağlamak için okunacak dua yapıldıktan sonra ilişkinizin zemininin sağlamlaştığını ve aşık olduğunuz kişinin size ve ilişkinize karşı daha sorumluluk sahibi davranışlar sergilediğini, sorunlarınızı çözmek bağlamında eskisine nazaran, hatta belki de sizden daha fazla çaba gösterdiğini fark edebilirsiniz.

Okumalısın :  Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Hoşlandığın Kişiyi Kendine Aşık Etme

Sevgilin Hemen Araması İçin Dua
Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

İnsanların duygu, besledikleri kişilere karşı cesaretlerinin kırılması olağan bir durumdur. Bazen tüm dünyaya haykırmak istediğiniz duyguları kendi kalbinizde biriktirmeniz gereken şartlar içinde kalabilirsiniz. Böyle bir durumda ilk adımı karşı taraftan beklemenize rağmen hoşlandığınız kişinin size olan davranışlarında herhangi bir hareket olmayabilir.

Hoşlandığın kişiyi kendine aşık etme yollarından biri de dua yöntemini kullanmaktır. Böylece sizin söylemekten geri durduğunuz ya da birtakım engeller yüzünden açılamadığınız sevginizin yeşermesi için gerekli olan ilk adımı karşı tarafın atmasını sağlayabilirsiniz. Bu adım sayesinde hem toparlayamadığınız cesaretiniz yüzünden hak ettiğiniz mutluluğu yaşamaktan geri kalmamış olursunuz, hem de karşı tarafın size karşı duygularını açmasını sağlayarak kendinize olan güveninizi ve sevgilisi arttırabilirsiniz

Sevdiğin Kızı Kendine Aşık Etme Duası

Erkekler kadınlara nazaran aşk konusunda biraz daha geri planda kalabilir. Ancak bazı adamlar, yaşadığı duygunun sonsuzluğu sebebiyle her şeyi göz alarak, sevgisini, sevdiği kadına açabilir. Tüm bu cesaretin ve sevgi gösterisinin ardından bile hissettiğiniz, duygulara önem vermeyen birine aşık olduysanız size göstermesi gereken tavrı ve nezaketi göstermeyebilir.

Bu şartlar altında geriye yapılması gereken tek şey kalır; o da dua etmektir. Fakat bazı dualar, özellikle aşk konularının mihenk taşını oluşturan manevi kudrete sahiptir. O nedenle böyle bir konuyla karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken sevdiğin kızı kendine aşık etme duası yöntemini kullanmaktır. Tesir kuvveti ve etki etme süresi bakımından oldukça pozitif olanaklara sahip olan bu duayı yaptıktan sonra en kısa süre içerisinde sevginize bir karşılık alabilirsiniz.

Aşk Ve Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu