Aşk DuasıBağlama Duası

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua
Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Hayatlarımızı birleştirdiğimiz kimseler bazen bizi yarı yolda bırakabilirler. Haksızlık yapabilirler bu da canımızın acımasına neden olur. Bazı şeyleri tekrar yaşamak isteyebiliriz. Bunun içinde bir çözüm üretmemiz gerekebilir. Bu çözümlerin  başında dualar gelir. İnsan üstünde büyük etkisi olan bu dualar normalden biraz daha fazla vaktimizi harcasa da buna değer.

Oluşan etki gözle görülebilecek bir etkidir her ne kadar belli edilmeye çalışılmasa da belli olur. Kendi kendinize sevgilimin bana bağlanması için dua var mı diye araştırırken bulabilirsiniz. Dualar tabi ki vardır. Ancak bu yöntemi denerken ne istediğinizden, niyetinizden ve düşüncenizden tekrar tekrar haberdar olmanız önemlidir. Oluşan etkiyi yavaş yavaş göreceksiniz.

Aşık Etme Duası Kesin

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua
Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Hissettiğimiz duyguların karşılıklı olması son derece önemlidir. Çünkü karşılıklı değilse bir bağ olmaz. Karşılıksız olduğu zamanlarda olabilir. Bu zamanlarda hayatınız çok kötü bir dönemde olabilir. Bu dönemi atlattıktan sonra çözüm aramaya başladığımızda elde ettiğimiz birkaç yöntemden biri de dualardır. Kesin aşık etme duası arayışına girilir. Ancak sonuca biraz geç ulaşılabilir.

Duaların insanda etkisi büyüktür. Bu etkiyi kullanmak için istediğimiz şeye inancımızın tam olması gerekir. Bu tür durumlarda zaman biraz geçse sonuca değerdir. Yapılan yöntemlerde her ihtimale karşı yine de dikkatli olunmalıdır. Hayatlarımızın iyi veya kötü dönemleri illa ki olacaktır. Bu nedenle bu sorunların çözümleri zamandır.

Birini Aşık Etmek

Hayatlarımızın hemen hemen her kısmında hissettiğimiz sevgi duyguları genelde bizim mutlu veya mutsuz olmamızı belirler. Şöyle ki sevgiyi hissedebiliyorsak çok mutlu oluruz hissedemezsek çok üzgün.  Hissedemeyenlerin hayatları genelde pek de iç açıcı olmaz. Çünkü çok negatifdirler. Bu tür sorunların çözümleri için yollar veya yöntemler bulunmaktadır.

Okumalısın :  Aşk Duası

Dualar, ritüeller gibi seçenekleri örnek olarak verebiliriz bu çok da zor olmaz.  Biraz zaman istese de sorunları olanların en çok kullandığı yol budur.  Birini aşık etmek sadece bu yollarla değil hayatımızı, kendimizi değiştirerek de yapılabilir. Düşüncelerimiz, dış görünüşümüz, hislerimiz direkt bize ait özelliklerimizdir. Bu özelliklerimizi daha özgün hale getirmek elimizde ve eğer çabalarsak kıskandığımız hayatlardan pek bir farkımız kalmaz.

Deli Etme Büyüsü

Bazı insanlar kapıldıkları duyguları takip etmeyi severler. Sonucunda platonikleşmek ve karşılıksız kalmak olsa bile. Ancak sevgi ve aşk gibi duygular karşılıksız olamayan, karşılıksız olduğunda ilerlemeyen duygulardır. Karşılıksız kalmak kişi moralini tamamen altlara indirir ve düzelene kadar negatifliğe bağlar. Zaman içinde biriyle bazı duygular yaşamaya başladığı anda siyah beyaz olan hayatlar kendilerini renkli hayatlara bırakırlar.

Burada da kurduğumuz bağın devamlılığı önemlidir. Deli etme büyüsü hakkında çok bir şey olmasa da aşık etme büyüleri, duaları mevcuttur. Bu yol hem güvenlidir. Unutmayalım ki bu tür şeyleri denerken ilgimizin olması gerekir.  İlgi ile kurduğumuz bağ ve yakınlık, sevgisini istediğimiz  kişinin bizi görmesine neden olacaktır.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Edebilirim

Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua
Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Cinsiyet olarak düşünmezsek kişisel olarak bağ kurduğumuz kişileri hayatlarımıza alırız. Aldığımız kişileri kurduğumuz bağa göre hayatımızdan çıkarırız veya daha yakın oluruz. Fakat azıcık daha geri gidersek şöyle söylemeliyiz ki başkalarının bize karşı düşüncelerini yine bizler belirleriz. Duruşumuz, düşüncelerimizle ve davranışlarımızla bu durumu değiştirebiliriz.

Bir kadın kendine bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim diye sorduğunda veya bir erkek kendine tam zıttını sorduğunda yapması gereken ilk şey güven unsuruna önem vermeleridir. Çünkü sevgi aşk gibi şeyler güvene bağlıdır. Aslında tüm duygular güvene bağlıdır. Kazandığımız elde ettiğimiz güveni saklamalıyız ki sevgiyi kazanabilelim. Bu tür duygu bazlı konular kişilere göre de değişkenlik gösterebiliyor.

Okumalısın :  Karşındakini Etkileyen Dua

Cin Suresi İle Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu