Aşk Büyüsü

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Büyü asırlar boyunca yapılan hatta günümüze kadar gelmiş günümüzde de birçok kişi tarafından yaptırılmak istenen bir uygulamadır. Birçok büyü türü olduğu kadar kullanılan birbirinden farklı yöntem vardır.  Kendi çabaları ile bir sonuç alamayan insanlar büyü yaptırma isteği duyarlar.

İnsanların Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum dediklerini de illa ki duyarsınız. Fakat evde kendi baçımıza büyü  yapmak  pek de doğru bir seçim değildir. Çünkü büyü yapma yeteneği genel olarak medyumlara verilmiş doğuştan gelen bir özelliktir.

Tek Başıma Aşk Büyüsü Yapmak

İnsanların bazılarının görüşlerine göre büyü yapmak çok kolay bir iş olarak görülse de aslında öyle değildir. Tek Başıma Aşk Büyüsü Yapmak adı altında internette makale bulmak mümkündür. Fakat hiç birinde bu tam olarak açıklanmaz nedeni de eğer medyum değilsen evde kendi başına büyü yapman mümkün değildir. Bu yüzden iyi bir medyum bulup istediğiniz büyüyü ona yaptırabilirsiniz.

Kendim Aşk Büyüsünü Nasıl Yaparım?

Büyü öyle herkesin yapabileceği bir iş değildir. Kendisi aşk büyüsü yaptırmak isteyenler Kendim Aşk Büyüsünü Nasıl Yaparım? Diye araştırmalar yapmaktadır. Bununla ilgili lehine bir şey bulmaları pek de mümkün değildir. Daha önce de dediğim gibi büyüyü her insan yapamaz. Medyumlar yapabilir onların da doğuştan gelen algı yetenekleri çok kuvvetli olduğu için büyüleri gayet kolay bir şekilde yapabilirler.

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum
Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Büyü yaparken medyumlar birçok malzeme kullanır. Bu da yapılan büyüye göre malzeme değişikliği gösterir. Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler her büyüde farklıdır. Mesela nohutla yapılan büyülerde adından da anlaşılacağı gibi nohut kullanılırken resimle yapılan büyüde kullanılan malzeme de genelde büyü yaptıracak olduğunuz kişinin resmi olmaktadır.

Okumalısın :  Mumla Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Büyü günümüzde artık çok yaygın olarak yapılmaya başlanmıştır. Gerek sevgilisinden ayrılan insanların gerek karşılıksız aşk yaşayanların gerekse aldatılmasına rağmen sevdiği  insandan vazgeçmek istemeyen insanların yaptırdığı bir tür uygulama  haline gelmiştir.

İyi bir medyuma gidip memnun kalan insanlar internet üzerinde Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları kısmında yorumlarını paylaşmaktadır. Sizde o kısımdan gidip araştırma yaptığınız zaman büyü yaptıranların hangi büyüyü hangi medyuma yaptırdıklarını, medyumlar kendilerinden bu büyüyü yaparken nasıl bilgiler istediklerini ve yapılan büyülerin nasıl bir etkisi olduğunu öğrenebilir medyum seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıca Kırmızı Mum Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu