Bağlama DuasıSevgi Duası

Karşındakini Etkileyen Dua

Karşındakini Etkileyen Dua

Karşındakini Etkileyen Dua

Karşındakini Etkileyen Dua
Karşındakini Etkileyen Dua

Etkilemek istediğiniz bir insanın zevk ve görüşüne hitap etmenize, davranışsal olarak uygun hareket etmenize veya aradığı tüm niteliklere sahip olmanıza rağmen herhangi bir dönüş alamıyorsanız, bu arzunuzun gerçekleşmesini dua ile sağlayabilirsiniz. Karşındakini etkileyen dua ile hoşlandığınız ya da sizden hoşlanmasını istediğiniz kişinin kalbinde anında yer bularak ona dair hayallerinizin gerçekleşmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizdeki bağı güçlendirmek için de partnerinizi etkileyebilmenin anahtarı olan bu dua yalnızca karşılıksız aşklar için değil düzenli ilişkilerdeki iletişimi arttırmak için de sıklıkla kullanılmaktadır. Kısa sürede etki gösterdiğinden en çok tercih edilen dualar arasında yer almaktadır. Böylece yolunda gitmeyen konuları çözerken birbirinize karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşmanızı sağlar.

Sevdiğim İçin Dua

Araya giren mesafeler ya da müdahale şansınızın olmadığı zor durumlar yaşanıyorsa ve sevdiğiniz kişi bu durumlardan kötü etkileniyorsa onun için dua etmek en faydalı yol olacaktır. Sevdiğim için dua sayesinde aşık olduğunuz insanın mutluluğu huzuru sağlığı ya da güveni için dua edebileceğiniz gibi yaşadığı sıkıntıları bertaraf etmesi ya da başka insanların baskısından ve zararından kurtulması için de dua edebilirsiniz. İnsanın sevdiği kişinin yaşadıkları karşısında çaresiz kalması onu da zora sokan zamanlara sebep olur. Mutluluğuyla mutlu olduğunuz kişinin üzüntüsü sizi de yaralar ve bu sorundan kurtulmanın en doğru yolu dua etmektir. en kısa zamanda sıkıntılarını giderebilmesi için tesir süresi çok az olan bu duayı tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Karşındakini Etkileyen Dua
Karşındakini Etkileyen Dua

Aşkımdan Yansın Tutuşsun Duası

Bazı insanlar sizin duygularınıza karşılık vermediği gibi yaşadığınız ve önemsediğiniz aşkı hiçe sayabilir. Böyle tavırlar sizin tarafınızda yıkıcı sonuçlara neden olabilir. Öyle ki ona duyduğunuz büyük aşkın yerini bir nefret alabilir. Karşınızdaki kişinin sizin çektiğiniz acıyı tatmasını istediğinizde onun da aynı derde tutulmasını istemek en doğal hakkınızdır. Aşkımdan yansın tutuşsun duası yapılan bir kişi size olan duyguları sebebiyle çılgına dönebilir. Kıymetinizi bilmediği günler yüzünden çok büyük pişmanlıklar yaşar ve sizinle birlikte olabilmek için her yolu dener. Bu sayede size yaşattıklarının bin mislini yaşadığı için siz de içsel bir huzura ve sevilmenin mutluluğuna kavuşursunuz. En kısa sürede bu dileğinizi gerçekleştirmek adına duanın etki süresinin kısalığı size hizmet edecektir.

Okumalısın :  Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Sevgilini Kendine Bağlamak İçin Dua

Karşındakini Etkileyen Dua
Karşındakini Etkileyen Dua

İlişkilerde zaman zaman üstesinden gelinemeyen sorunların temel sebebi aradaki sevgi bağının zayıflamasıdır. Çiftlerin birbirine olan ilgisi ve aşkı azaldığında sevgi bağı da zayıflayarak yok olur ve sevgililer arasındaki sorunlar büyür. Devam ettirmek istediğiniz ilişkinizi bir türlü düzeltemiyor iseniz bunun yolu sevgi bağınızı kuvvetlendirmektir. Sevgilini kendine bağlamak için dua aracılığıyla sevgilinizin ilişkinize ve size olan bağını güçlendirebilirsiniz. Böylece size ve yaşadığınız aşka olan emek ve çabası artacak ve sorunlarınıza çözüm bulurken ortak noktayı benimseyecektir. Bu sayede siz de tek başına yürütmek zorunda kaldığınız bir ilişkinin yükünü taşımak yerine size bağlı olan bir insanla mutlu olmanın kapılarını aralayabilirsiniz. En kısa sürede sorunlarınızı çözmenize yardımcı olan bu duayı konunun uzmanı kişilere yaptırmanız gerekmektedir.

Ayrıca Hoşlandığın Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu