Aşk Duaları

İmkansız Aşk İçin Dua

İmkansız Aşk İçin Dua

İmkansız Aşk İçin Dua

İmkansız Aşk İçin Dua
İmkansız Aşk İçin Dua

Bu İnsanlar hayatlarını paylaşmak istediklerinden dolayı kendilerine bir yoldaş ararlar. Yeri ve zamanı geldiğinde hayatlarını paylaşmak istediği yoldaşını bulurlar. Arayışları sonucundan sonra ise istenmeyen sonuçlarla baş başa kalabilirler. Bu evrede ise mecburen psikolojik veya fiziksel olarak çöküş dönemine girerler. Girdikleri bu dönemde kendilerinin fiziksel olarak yetersiz olduğunu düşünüp fiziksel ve psikolojik olarak kendilerini yeniliklere açarlar. Bu durum her ne kadar psikolojiye yansıyor olsa da bu süreçte hep iç seslerinden ilham alırlar.

Sevgi her insanın hayatında temel bir rol oynar. Böyle sorunlarla karşılaşan insanlar en temel ihtiyaçlarından biri olan sevgiyi alamadıklarında fiziksel ve psikolojik olarak bu tür sorunlarla karşılaşabilirler. Bazı insanlar da inandıkları sevginin kendilerine göre olmadığını anladıklarında bu tür sorunlarla karşılaşırlar. Bu sorunları dualar yardımı ile çözmeye çalışırlar. Böyle duaları ulaşmak için direkt sorunlarından yardım alırlar. Örneğin imkansız aşk için dua.

Mutlu Olmak İçin Okunacak Dua

Yaşadığımız süre içinde belirli ihtiyaçlar duyarız. Bu ihtiyaçlarımızdan birisi ise mutluluktur. Mutlu olmak her bireyin doğal haklarından birisidir. Mutlu olmak için sevdiklerimizin yanımızda  olmasının bize kısa bir müddet faydası dokunur. Mutlu olmanın bazı getirileri vardır. Yanında sevgiyi, saygıyı veya hoşgörüyü getirir. Bazılarımız için mutlu olmak için paramızın olması yeterlidir, bazılarımız içinse mutluluk bazen parayla bile satın alınamayacak bir şeydir.

Paramız olduğu süre içinde çevremizde oldukça büyük bir insan artışı görebiliriz. Ama bu gerçek mutluluk değildir paranın getirdiği mutluluklardan birisidir. Genel olarak insanlar mutluluk için bile dualardan yardım alırlar. Duaların insan üzerinde etkisi büyüktür. Ancak farkı veya etkisi hemen görülmez. Mutlu olmak için okunacak dua  vardır. Fakat bunun için istikrarlı olmak gerekir.

Okumalısın :  Sevgilimin Bana Bağlanması İçin Dua

Bi Erkeği Nasıl Kendine Bağlarsın

İmkansız Aşk İçin Dua
İmkansız Aşk İçin Dua

Kadınlarda erkeklerde birbirlerini kendilerine bağlamakta oldukça zorlu bir süreç geçirirler. Tecrübesi olan ya da güzel veya yakışıklı olan kişilerde bu durum kolaylıkla sağlanabilir. Tecrübesiz olan veya içine kapanık ya da içinde kaybolan boşluktan atlayan kişilerde bu durum oldukça aşılması zor bir durumdur. Erkekler veya kadınlar beden dillerini doğru bir şekilde kullanmadıkları için karşı tarafı dinlemiyor ya da sevmiyor gibi hislere kapılabilirler.

Erkeği kendimize bağlamakta beden dilimizde oldukça önemli insanlarla iletişim konusunda oldukça önemli rollere sahiptir. Kadınların erkeği kendine bağlaması için kendilerine değer vermesi gerekir. kadınlar bağlamak istediği erkeğin üstüne aşırı düşmesi veya onun hayatında yön vermekten vazgeçmeleri gerekir bu şekil durumlara devam ederlerse sonuçları karşılarına çıkar.

Sevdiğin İnsanı Kendine Aşık Etme Duası

Yaşamımızda bazı gereksinimlerde bulunur. Bunlardan bir kaçı sevmek ve sevilmek gibi gereksinimlerdir. Sevdiğimiz insanı kendine aşık etmek için birçok yöntemler vardır. İnternet veya kitaplardan araştırarak yöntemleri bulabilirsiniz. hangi yönteme ihtiyacınız olduğunu belirleyerek kararlaştırdığınız yöntemleri uygulayabilirsiniz. Sevdiğin insana karşı destekleyici olmak bir müddet sonra sevdiğiniz insanın sizi değerli görmesini sağlayabilir.

İnsanı kendine aşık etmek için kişinin ihtiyaçlarını analiz ederek belirlediğiniz analizlerle gerekli gördüğünüz  şeylere sahipte olabilirsiniz. Sevdiğin insanı kendine aşık etme duası denilince internette bir sürü dualar vardır. Bu dualarında çok fazla çeşitleri mevcuttur. sevdiğim insanı deli gibi aşık etme veya en etkili aşk duaları da mevcuttur. Bu tür dualardan destek almanız sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir.

Aşk Ve Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu