Etkili Aşk BüyüsüBüyüler

Etkili Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü
Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü aslında bin yıllardır uygulanmakta olan ritüeller arasında kendisine yer bulmuş olan bir uygulamadır. Çok eski zamanlardan itibaren insanların akıl ve duygu yönelimlerinin kontrol ettiğinin kaydedildiği zamanlardan itibaren aşk büyüsünden ve bu aşk büyüsünün çeşitlerinden söz etmemiz mümkündür. İnsanlar sevdikleri bir başka kişinin de kendilerini sevmesini amaçlayarak bir aşk büyüsü kullanma yoluna kendilerini sokmuş durumdadırlar.

Bunun bir neticesi olarak insanlar aşk büyülerinin faydalarını ve etkilerini gözlemlemeye başlarlar ve nihayetinde etkili olan aşk büyüsünün hangisi olduğunda biraz da olsa karar kılabilirler. Ama unutulmaması gerekir ki bu kadar fazla çeşide sahip olan aşk büyüsü insanlar üzerinde farklı farklı etkiler yaratabilir ve bir insan üzerinde gerçekten etkili olabilir iken başka bir insan üzerinde etki göstermeyebilir.

Aşk Büyüsü İcra Etme Yolları

Anadolu coğrafyası dahilinde bin yıllar boyunca uygulanmakta olan aşk büyüsü aslında çeşitli çeşitli kavimlerin ve kültürlerin bir bakiyesi olarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Nesilden nesile aktarılması başarılan bu büyülerin günümüze ulaşmasında faydası olan en büyük etken aslında bu işi gerçek anlamda çok iyi bilen bir insanın başka bir insana aktarması şeklinde süreklilik kazanmış ve ardından dünyanın her noktasında çeşitli çeşitli aşk büyülerinin varlığından söz etmemize de böylece fırsat doğmuştur. Bunun bir neticesi olarak da her insanın aklında etkili olan aşk büyüsünün hangisi olduğu ve nasıl yapıldığına dair sorular belirmiştir.

Etkili Aşk Büyüsü
Etkili Aşk Büyüsü

Aslında bu soruların oluşması ve insanların bu sorulara cevap bulmak adına arayışlar içerisine girmesi hiç de yabana atılacak olan bir mevzu değildir. Ama genel anlam içerisinde duruma bakılacak olursa eğer tek bir büyü odaklı çalışarak net bir sonuç alınması mümkün olan bir durum değildir. Netice olarak gerçekten işinin ehli olmayı başarmış olan medyum hocaları bile tek bir büyü üzerinden aşk büyüsü uygulaması gerçekleştirirken gerçek anlamda zorluklar yaşamaktadır.

Okumalısın :  Muhabbet Büyüsü Yapılışı

Aşk büyüsünün kesin sonuç verebilmesi için büyü çeşitlerinin tamamının hiçbir sıra fark etmeksizin teker teker denenmesi gerekir. Neticede mutluluğa giden her yolu mübah olarak görmemiz ve buna göre davranmamız lazım. Bir noktadan sonra hangi büyünün etkili olduğunu karşımızdaki büyünün muhatabı olan kimsenin hal ve davranışları neticesinde çok daha iyi anlayabilecek ve ona göre bir büyü üzerinde yoğunlaşma fırsatına da rahat bir şekilde erişebileceğiz. İnsanların mutluluğu için uğraşması gayet doğal görülen bir durumdur.

Etkili Olarak Görülen Nohut Aşk Büyüsü Nasıl Gerçekleştirilir?

Etkili Aşk Büyüsü
Etkili Aşk Büyüsü

Yaşamakta olduğumuz son yıllar dahilinde ledün ilimleri ile kendisine uğraş edinmiş olan ya da ruhani kişiliklere sahip olan kimselerin en sık ve en çok şekilde uygulamakta oldukları bağlama ve aşk büyülerinin listesi oluşturulmuş olsa idi mutlaka ama mutlaka bu listenin başında ve bir numarasında nohut aracılığı ile yapılmakta olan aşk büyüsü gelirdi. Buna göre bir nohut yardımı ile yapılmakta olan aşk büyüsü gerçekleştirildiği zamandan itibaren ciddi manada efsanevi bir etki göstererek kişileri birbirine hem kalbi olarak, hem zihni olarak hem de cinsel açılardan adeta düğüm düğüm düğümlemektedir.

Nohut ile aşk büyüsü ritüelinin uygulanması esnasında öncelik olarak iki adet nohut, bir su bardağı kadar sıcacık bir su ve bir cezve hazırlamanız gerekir. Sonrasında hazırladığınız cezvenin içerisine nohutları koyun ve bu esnada üç kere aşık olsun deyin. Sonrasında cezveye sıcak suyu ilave edin ve beş dakika kısık ateşte bekletin. Haşladığınız taneleri ise amaçlanan kişiye yedirin.

Ayrıca Karşındakini Etkileyen Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu