Muhabbet DuasıSevgi Duası

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua
Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Hiç şüphesiz ki dua, her kapıyı açan bir anahtardır. Eşler arasındaki soğukluğu gidermek içinde dualar vardır. Bu duaları okuyan kişiler, eşleriyle daha iyi anlaşmaya başlarlar. Ayrıca evli çocuklarının mutsuz olduğunu bilen ailelerde bu duaları çocukları için okuyabilirler.

Muhabbet Duası Var Mıdır?

Dua her zaman ve her yerde geçerlidir. İnsanların yaşadıkları en kötü zamanlarda yeni bir kapının açılması dua sayesinde gerçekleşir. Dua eden kişilerin hayatlarında yeni dönüm noktaları başlar.

Eşler arasındaki soğukluğu gidermek ve muhabbeti artırmak için çeşitli dualar vardır. Bu duaların düzgün bir şekilde okunması ile birlikte eşler arasındaki soğukluk ortadan kalkar.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Giderme Duası

Eşiyle sorun yaşayan kişiler eşler arasındaki soğukluk için dua arayışında bulunuyorlar. Eşlerin arasındaki soğukluğun kaldırılması için çeşitli dualar bulunuyor. Bu duaları düzenli olarak okuyan kişilerin eşleri ile arasındaki soğukluk giderilmiş olacaktır.

Bu dua şu şekildedir;

  • Bismillâhirrahmânirrahîm
  • Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih.
  • Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.
  • Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Her cuma gecesi yatsı namazından sonra 7 defa okunması gerekiyor. Bu duanın bir ay boyunca tekrarlanması gerekiyor. Eşlerin arasındaki soğukluk bu dua vesilesiyle kısa bir sürede ortadan kalkar.

Okumalısın :  Karıma Muhabbet Duası

Eşlerin Arasını Düzeltmek İçin Hangi Sure?

Kuranı Kerim her derdin ilacıdır. Her hastalığın tedavisine Kuran üzerinden kolayca ulaşılıyor. Eşlerin arasını düzeltmek içinde Kuran üzerinde çeşitli sureler vardır. Bu sureleri düzenli olarak okuyan kişiler eşleri ile birlikte huzura ereceklerdir.

Eşiyle arasında soğukluk bulunan kişilerin düzenli olarak Ayet-el Kürsi suresini okumalıdır. Ayrıca Felak ve Nas sureleri de soğukluğun ortadan kaldırılması için önemli surelerdir. Bu surelerin okunması ve sürekli olarak tekrarlanması ev içindeki tüm soğuklukların giderilmesini sağlar.

Eşler Arasındaki Muhabbeti Artırmak İçin Dua

Evlilikte eşler arasındaki muhabbetin artması da son derece büyük önem arz ediyor. Eşlerdeki muhabbeti artırmak için dua mevcuttur. Bu dua sayesinde soğukluklar ve buz dağları eritilmiş olacaktır.

  • Eşlerin muhabbetini artırmak için dua şu şekildedir;
  • Bismillahirrahmanirrahim.
  • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni.

Bu dua düzenli olarak 41 kere okunmalıdır. Eşler arasındaki soğukluğun giderilmesinde en etkili duadır. Özellikle düzenli olarak okunduğu zaman eşler arasında hiçbir şekilde kırgınlık veya soğukluk oluşmaz.

Eşler Arası Muhabbet İçin Zikir

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua
Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler arasındaki muhabbetin artması için Esma zikirleri de mevcuttur. Özellikle Esma zikirleri her türlü hastalığa şifa oluyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu; doğru ilacın alımıdır. Yani Esma okurken, doğru esmayı okumak gerekiyor.

Evlilikte muhabbeti artırmak isteyen kişiler ‘Ya Veliyy’ Esmasını düzenli olarak okumalıdır. Özellikle ‘Yâ Veliyy celle celalühü’ zikrine devam eden kişiler, son derece mutlu bir evliliğe sahip olurlar.

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua

Cinsel soğukluk yaşayan eşler, çeşitli duaları okuyarak bu soğukluğu ortadan kaldırabilirler. Cinsel anlamda soğukluk yaşayan çiftler; “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.” duasını düzenli olarak okumalıdır.

Okumalısın :  Tutan Muhabbet Duası

Eşimle Aramda Soğukluk Var Hangi Duayı Okumalıyım?

Eşiyle arasında soğukluk olan herkes bu soruya yanıt arıyor. Eşiyle arasına soğukluk girmiş olan kişilerin ilk olarak bu soğukluğun nedenini öğrenmesi gerekiyor. Daha sonrasında ise yapılan yanlışları düzelterek, eşiyle yaşadığı soğukluğu kaldırmalıdır.

Bunları yaptıktan sonra ise ‘Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih. Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.’ duasını okumaları gerekiyor.

7 Günde Etkili Muhabbet Duası

Ya Vedud, yedi günde etkisini gösteren bir soğukluk giderme esmasıdır. Bu esmayı yedi gün boyunca sürekli zikreden kişilerin eşleri ile arası düzelir. Eşleriyle arasında soğukluk olan kişilerin bu zikri yedi gün boyunca okumaları gerekiyor. Ya Vedud esması, Kuran’da da birçok yerde geçer. Eşlerin arasını düzeltmek içinde son derece etkilidir.

Muhabbet Duası Kaç Kere Okunur?

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua
Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Muhabbet duasının etkisini göstermesi için düzenli bir şekilde okunması gerekiyor. Örneğin 7 gün boyunca okunması gereken bir duanın, 7 gün boyunca her gün okunması gerekiyor. Düzenli bir şekilde okumak, büyük avantajlar sağlayacaktır.

Bu duaları alışkanlık haline getiren kişiler eşleriyle hiçbir şekilde sorun yaşamazlar. Tüm sorunlar ve soğukluklar ortadan kalkmaya başlar. Bu dualar, evdeki iç huzurun sağlanması içinde son derece önemlidir.

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu