Bağlama Duası

Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Birinin Sana Bağlanması İçin Dua
Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Hayatlarımızda bulundurduğumuz kişilerle duygusal olarak sorunlarımız olabilir. Kurduğumuz bağlar veya kurduğumuz ilişkilerde problemler olabilir. İnsanlar bu tür problem ve sorunların üstesinden ilişkileri, kendileri veya davranışları hakkında ki düşüncelerini değiştirirler. Daha yeni bir bakış açısı edinip onu hayatlarına yansıtırlar. Ancak bilmemiz gerektiği gibi bazılarımızın sorunları daha da farklıdır.

Kendilerine güvenmeyen, sorunu çözemeyeceklerini düşünen kişiler genelde farklı çözüm yolları denerler. Dualar, büyüler, ritüeller bunlara örnektir. Duaların insan üzerinde etkisi büyüktür . bu nedenle insanlara kolaylık veya çözüm sağlar. İnsanlar dualara ulaşmak için birinin sana bağlanması için dua  gibi aramalarla dualara ulaşabilirler. Ancak duaların etkisi hemen görülmez. Bizler sabırlı olmalı ve istikrarlı şekilde çözümlere devam etmeliyiz.

Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası

İlişkilerimiz bizim için çok önemlidir. Kurduğumuz bağlar veya yaşadığımız şeyler bizi mutlu veya mutsuz eder. Bu nedenle duygusal eğilimden fiziksel hayata kadar etkilidir. Ancak bazı yaptığımız hareketlerle, davranışlarla da karşımızda ki insanı  etkileriz. Dış görünüşümüz gibi tarzımız gibi etkenler de bunlara yön verir. Ancak bir de bu tür durumlarda şanssız olan kişiler vardır. Bu insanların sorunu direkt kendilerini değiştirince düzelir. Bu tür şanssızlık yaşan kişilerin duyguları genelde negatiftir. İ

çlerinde olan negatiflik kişilerin hayatlarını doğrudan zora sokar. Onları hissizleştirir ve yaşadıklarını anlamsızlaştırır. Bu sorunları çözmek isteyen kişiler genelde dualara başvururlar. Duaların etkisi uzun zaman sonra farkedilse bile kişilerin sonuca kavuşma isteği onları dualara zorlar. Dualara ulaşmak için kişiyi kendine aşık etme duası gibi dualar ararlar.

Okumalısın :  Karşındakini Etkileyen Dua

Sevdiğin Kişinin Seni Düşünmesi İçin Dua

Birinin Sana Bağlanması İçin Dua
Birinin Sana Bağlanması İçin Dua

Bizler sevdiklerimizin, hoşlandıklarımızın kısacası değer verdiğimiz herkesin, onlara hissettiğimiz duygu ve hislerin bizle karşılıklı hissetmelerini isteriz. Bazı duygularda hissedilenin karşılıklı olması gereklidir. Bunlara sevgi veya aşk gibi duyguları örnek verebiliriz. Bu konularda şansı yaver gidenler var ama gitmeyenler de var. Bu tür sorunlarda şansı olmayan kişiler genelde sorunlarının çözümlerini dualarda umarlar. Sevdiğin kişinin seni düşünmesi için dua gibi sorunlarını yazarak dualara ulaşırlar.

Düşünceler bir insanın kendine sakladığı bazı özelliklerden biridir. Herkes sahiptir. Fakat hiç kimse karşısındaki kişinin nasıl düşündüğünü bilemez. Bu nedenle bir insanın düşüncesi olmak kolay olmayacaktır. Her şeyden önce mantıklı düşünüp mantıklı davranmak en önemlisidir. Bu nedenle sağlıklı bir şekilde düşünüp ona göre hareket etmek kendimizi sevdirmek için en uygun adımları atmamıza neden olabilir. Sevgiden sonra düşünceye karışmak en doğrusu olacaktır.

İstediğin Kişiyi Hayatına Çekmek İçin Dua

Bizler duygularımızı, hissettiklerimizi önemseyen varlıklarız. Bu da bazen bizleri duygularımızla hareket etmeye zorlayabilir. Yaşadıklarımız ne olursa olsun bizler hep danışabilecek, derdini anlatabilecek, dinleyebilecek kişiler isteriz. Bu tür sorunlar yaşayan yani karşılıksız kalan, ilgisiz kalan kişiler genelde istediğin kişiyi hayatına çekmek için dua gibi dualar ararlar. Böyle gereksinimler hissetmemiz birine aşık olduğumuz anlamına gelir. Bazı duygular istemsizce olur ve aşk bunlardan biridir.

Bu istemsizce  duygular yüzünden verdiğimiz kararlar çokta mantığa sığmaz. Bu nedenle çoğu kararlarımız bizi hüsrana uğratabilir. Bu tür hisleri hissettiğimiz kişileri iyi tanımamız çok önemlidir. Kurduğumuz bağ ve ilişkimizde güvenli ve iyi olması gerekir. bilmeliyiz ki duaların insan üstünde etkisi vardır. Fakat etkisi biraz uzun zaman içinde görülür. Bu durumda sabırlı ve istikrarlı olmamız önemlidir. Bu süreçte ilgi ve alakayı kesmememiz de önemlidir.

Okumalısın :  Sevgilin Hemen Araması İçin Dua

Karıma Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu