Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca
Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Günümüzde milyonlarca insan istediklerini elde etmek için büyü faktörünü kullanıyor. Büyü eski çağlardan beri kullanılan yaygın bir uygulamadır. Yapılan büyülerde amaç öteki alemde yaşayan varlıklardan yardım istemektir. İnsanlar zamanla bu yardımları çeşitlendirmiş ve ortaya farklı amaçlar ve farklı şekillerde büyüler çıkmıştır.

Bu günlerde onlarca farklı büyü çeşidi bulunuyor. Bu büyülerin bazıları farklı amaçlar altında yapılsa da hepsinde ortak nokta öteki alemlerdeki varlıklardan yardım istemek oluyor. Farklı amaçlarda yapılan büyülerden biri de bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında geçen kara büyüler arasında yer alır.

Bağlama Büyüsünün Amacı

Büyüler farklı amaçlar altında yapıldığı herkes tarafından biliniyor. Bağlama büyüsü de farklı bir amaçla yapılıyor. Bağlama büyüsünün asıl konusu iki kişinin kalbini birbirine bağlamaktır. Yani bağlama büyüsü kalbe yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü bir insanın sevdiği kişiyi kendine bağlaması veya iki sevgiliyi birbirlerine bağlama şeklide olabilir. Yine bağlama büyünde evliliği yolunda gitmeyen çiftlerin evliliğini düzeltmek amacıyla yapılabilir. Bağlama büyüsü platonik olan aşklarda bile etkisini gösterebilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Havas ve ledün ilimlerinde olduğu gibi bağlama büyülerinde de pek çok büyü çeşidi bulunur. Sevgilileri ve platonik aşıkları bir ömür boyu ayrılmayacak şekilde birbirine yaklaştıran, eşler arasındaki muhabbeti ve cinsel isteği artıran bağlama büyü çeşitleri bulunur. Bağlama büyü çeşitleri şunlardır;

  • Resimle yapılan bağlama büyüsü
  • Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü
  • Kırmızı mum ile yapılan bağlama büyüsü
  • Eşleri bağlama büyüsü
  • Gideni geri getirme büyüsü
  • Nohut ile yapılan bağlama büyüsü
  • Sabunla yapılan bağlama büyüsü
  • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
Okumalısın :  Aşk Ve Bağlama Büyüsü

Bağlama büyülerinin çeşitleri oldukça fazladır. Bu büyüler sayesinde evini terk eden kişiler eşlerine tekrardan bağlanır ve her dediğini yapar. Oldukça etkili bağlama büyüleridir.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü

Resimle yapılan aşk büyüsü günümüzde sıkça karşımıza çıkan büyüler arasındadır. Erkek veya kadın fark etmeksizin kişiler tarafından sevilen kişilerden karşılık bulmak için yapılan ve tesiri çabuk görülen büyüler arasındadır. Resimle bağlama büyüsü yapmak istediğinizde öncelik olarak kişinin resmine ulaşmanız gerekir. İstediğiniz kişinin resmini sosyal medya üzerinden de ulaşıp baskı yöntemiyle resim elde edilir.

Resmi işinde uzman medyum hocaya götürerek yardım alına bilinir. Medyum hocalar üç harfliler ile iletişim içerisine girerek resimle bağlama büyüsünü kolaylıkla yapabilirler. Medyum hocalar resme dua ve tılsımlı sözcükler okuyup ve niyet edildikten sonra etkisi 3 gün içerisinde görülür. kişiler istedikleri kişileri bu büyü sayesinde kendilerine bağlamış olurlar.

Kaşıkla Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca
Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Nohut büyüsüyle istediğiniz kişiyi kendinize bağlamak çok kolaydır. Nohut büyüsünün malzemeleri de oldukça kolay temin edilen malzemelerdir. Nohut büyüsünü yapmak için öncelik olarak sessiz sakin bir odaya geçip yüzünüzü kıbleye dönmeniz gerekir.

Devamlı olarak tılsımlı sözleri söylemeniz gerekir. Daha önce hazırlamış olduğunuz 41 adet nohut tanesini metal kabın içerisine sol elinizle alıp, sağ elinizi de kalbinizin üzerine götürüp istediğiniz kişinin yüzünü canlandırın. Sonra metal kabın içerisinde ki nohutları el değdirmeden kaşıkla bez mendil içerisine koyulması gerekir. Ağzı bağlandıktan sonra bezi sevdiğiniz, istediğiniz kişinin evinin yakınlarında toprağa gömmeniz gerekir. Böylece istediğiniz kişi size bağlanmış olacaktır.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Bağlama büyüsüne maruz kalan kişilerde bazı belirtiler görünür. Bu belirtiler genellikle duygusal olan belirtilerden bazıları şunlardır;

duygusal bozukluk

Ruh daralması

Büyüyü yaptıran kişiye karşı yoğun bir duygu

Okumalısın :  Aşk Bağlama Büyüsü

Normal hayata adapte olamamak

Bağlama büyüsüne maruz kalan kişilerde bu gibi birçok belirtiler gözlenebilir. Bu büyü yapılan kişi yapan kişiden başkasını gözü görmez.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama büyüsü duygusal bağlama amacıyla tüm çiftlere yapılabilir. Nişanlılık veya sevgililik aşamasında olan binlerce insan daha sıkı bir bağ kurmak için bu büyüyü tercih ediyorlar. Bağlama büyüsü karşılık bulamayan aşlar için de geçerlidir. Fakat en fazla evli çiftlerde yapılan bir uygulamadır. Eve veya eşe karşı soğukluk hissedilen eşlere sıklıkla yapılan bir büyüdür.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsünün çeşitlerine göre yapımı da zordur. Bu büyü de farklı malzemeler kullanılıyor ve büyü yapılırken tılsımlı sözler söyleniyor. Bu sözlerin önemi büyünün tutması açısından önemlidir. O yüzden büyü yapılması aşamasında havas ilmine sahip olmak gerekir. Bağlama büyüleri bu ilme sahip deneyimli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bağlama büyüsü yapan hoca deneyimli olmalı ve havas ilmine sahip olmalıdır.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca
Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama büyüleri yapılışları gibi bozulmaları da zordur. Bu büyü kara büyüler arasında olduğu için tüm insanlar korkarak yaklaşıyor. Bağlama büyüsü başlığı altında bulunan bazı büyülerin bozulması bazen yıllar sürebiliyor. Onun için büyünün yapılış şekli ve çeşidi bilinmeli ve ona göre bozulma işlemi yapılmalıdır. Bu işlemin sağlıklı bir şekilde yürümesi için de uzman medyumlardan yardım alınmalıdır.

Kuru Üzümle Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu