Aşk BüyüsüBüyüler

41 Karabiber Aşk Büyüsü

41 Karabiber Aşk Büyüsü

41 Karabiber Aşk Büyüsü

41 Karabiber Aşk Büyüsü
41 Karabiber Aşk Büyüsü

Karabiber büyüsünün icrası sayesinde evli çiftler ya da sevgili olan çiftlerin arasındaki soğukluklar yok edilebilir ve uygulanma amacı genel olarak budur. Karabiber büyüsünün icrası sayesinde söz konusu ilişkiler çok daha kuvvetli olurlar ve sevgi bağları da epey bir şekilde değişir. Karabiber büyüsünün icra edilmesinin istendiği zaman işinde gerçek anlamda profesyonel olan medyum hocaları tercih edilmelidir. Karabiber büyüsü yapılmasının ardından arasında sıkıntı ve de sorun olan evlilik bağları ve veya ilişkiler çok daha iyi bir şekilde gelişir ve aynı şekilde çok iyi bir şekilde düzene girer.

Bu büyü uygulamasının ardından dağılan evlilikler çok kısa bir süre içerisinde toparlanır ve bununla birlikte bir türlü hiçbir şekilde güzel yolda ilerlemeyen ilişkiler bile mutlu bir şekilde ilerlemeye ve sürmeye devam ederler. Karabiber büyüsünün icra edilmesinin ardından sonrasında gelinlerin ve kayın validelerin aralarında eğer bir sorun durumu mevcut ise gelin ve kayın validelerin arasındaki sorunlar da çok kısa ve çok rahat bir şekilde kaybolup gidecektir.

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

Karabiber büyüsünün icra etmeyi düşünme isteğinde olan insanlar bu büyünün icrasını çok iyi bir niyet güderek gerçekleştirmenin amacı ile yaparlar ise bu büyü hayatlarına her zaman için çok olumlu ögeler yansıtacaktır. Aynı zamanda ikili ilişkiler dahilinde meydana gelmekte olan sorunlar bu aşk büyüsü sayesinde tamamen ortadan kalkacaktır. Evli çiftlerin evlilikleri ise bu büyü sayesinde çok iyi olur ve her zaman yolunda gider.

41 Karabiber Aşk Büyüsü
41 Karabiber Aşk Büyüsü

Karabiber büyüsünün icrasını uygulamış olan evli çiftler birbirlerine çok daha iyi bir şekilde kenetleneceklerdir. Tüm bunlarla beraber arasında bir sorun olduğunu düşünen ve saygı bağlarının da giderek kaybolduğunu fark eden kimseler karabiber büyüsünün uygulamasının icrası sayesinde çok rahat bir şekilde aralarındaki sevgi ve saygı bağlarının geliştirme fırsatını da yakalarlar.

Okumalısın :  Etkisi Hemen Tutan Aşk Büyüsü

Bu durumun sonucunda ise sonsuz bir hayat boyunca büyüyü yaptırmış olan çiftlerin evlilikleri çok mutlu ve de çok huzurlu bir şekilde sürekli olarak devam etmektedir. Karabiber büyüsünün icrasına başvurmuş olan çiftler ya da sevgililer işlerinde çok iyi bir şekilde anılan ve bir noktada uzman olan medyum hocalarına gönül rahatlığı ile başvurabilirler.

Karabiber Büyüsü Tarifi

41 Karabiber Aşk Büyüsü

 Karabiber büyüsünün icrasının neticesinde öncelikle bir medyum hocasının yardımına ihtiyaç duyulacağı çok açık olan bir konudur. Bununla birlikte büyünün icrası sırasında kullanılacak olan malzemeler ve araç gereçler tas tamam yani eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. Malzemelerin ve aynı zamanda yapılış sıralamalarının tam olduğu durumlarda karabiber büyüleri etkisini çok net bir biçimde ve aynı zamanda çok kısa bir süre içerisinde göstermeye başlayacaktır.

Karabiber büyüsünün icrasının gerçekleştirilebilmesi için öncelikle ilk olarak yirmi bir ya da kırk bir adet karabiber tanesi alınmalıdır. Sonrasında alınmış olan bu karabiber tanelerinin üzerine tılsımlı sözcüklerin ve ayetlerin medyum hocaları tarafından okunması gerekmektedir.

Daha sonrasında okunma işlemi tamamlanmış olan karabiberler taneleri bakır ve istenirse gümüş tava içerisine konularak üç gün üç gece boyunca ateş üzerinde kavrulmalıdır. Karabiberin kavrulmasından sonra üçüncü ve büyü ritüelinin tamamlanacağı son geceye gelindiğinde ise mutlak bir suret ile karabiberler yakılırlar. Yakılma işleminin gerçekleştiği sırada eşinizin ya da sevgilinizin hakkında çok iyi niyetlere sahip olmanız ve çok iyi niyetlerde bulunmanız gerekmektedir. Karabiber büyüsünün icrasının ardından bu çok kuvvetli olan büyü ritüelinin etkisini iki ya da üç hafta içerisinde kesin bir şekilde görme şansına sahip olabileceksiniz.

Ayrıca Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu